Eskimo Callboy

3.12.2019 |19:00|

Storm Club | Tachovské náměstí 5, Praha 3

www.rockforpeople.cz…


Vstupné: od 650,- Kč

ESKIMO CALLBOY si pro své fanoušky připravili narozeninový dárek. 1. listopadu totiž vychází jejich nová deska „Rehab“ se kterou se také vydávají na evropské turné. 3. prosince rozproudí pražský Storm Club. Těšit se můžete i na speciální hosty, které oznámíme brzy – stoprocentně je ale na co se těšit!

Kapela říká: „Z našeho studia přímo na pódium. Do nové desky jsme všichni dali naše srdíčka. Všechny emoce si vezmeme sebou na tohle turné a necháme ho explodovat každou noc! Nemůžeme se dočkat, až znovu uvidíme všechny naše fanoušky, abychom oslavili náš nový přírůstek!

Metalcore řízlý post-hardcorem a elektronikou, to je německý fenomén posledních let Eskimo Callboy. Boyband je známý tím, že si v textech neklade žádná velká omezení a tematicky se pohybuje zejména v trojúhelníku mejdan-chlast-sex. Sami svůj styl občas s nadhledem nazývají jako “porno metal”. Koncerty Eskimo Callboy jsou vyhlášeny neuvěřitelnou dávkou energie, trochou šílenství a živelnou atmosférou. Nejen kapela, ale také fanoušci si koncerty užívají naplno a pouštějí se do všemožných kousků, kde nechybí ani oblíbeny crowdsurfing.