METRONOME 2019

21.6. – 22.6.2019

Praha | Výstaviště Expo – Holešovice

www.metronomefestival.cz


Interpreti:
Kraftwerk (DE), Morcheeba (UK), Primal Scream (UK), Liam Gallagher (UK), Jungle (UK), Blackwave (BE), Anna Calvi, Lauran Hibberd, Ohm Square, WWW, Floex & Tom Hodge, Manon Meurt, Katarzia…

Dalšími zahraničními hvězdami budou němečtí Digitalism, kteří patří už od roku 2004 k největším hvězdám vlny new rave a kromě vlastní tvorby mají na kontě řadu vynikajících remixů, a Danny Howard, nejen britský klubový DJ světového jména, ale také jedna z hvězd legendární rozhlasové stanice BBC Radio 1. Kromě nich vystoupí izraelská zpěvačka a raperka Noga Erez nebo německá dvojice na pomezí elektroniky a world music Ätna.

Tak jako v minulých letech i letos pro vás máme unikátní koncert, připravený pouze pro tuto příležitost. Tentokrát půjde o komponovaný koncert vybraných českých zpěvaček několika žánrů. Volba letos padla na výrazné ženské zpěvačky a hudebnice, které se setkají v rámci unikátního koncertu. Jeho uskutečněním prezentujeme nejen mimořádně pestrou ženskou hudební scénu, ale také mezi prvními slavíme třicáté výročí nástupu demokracie v České republice. V rámci koncertu zazpívá Lenka Filipová, Monika Načeva, Bára Poláková, Emma Smetana, Žofie Dařbujánová a Never Sol.