John Coffey + support: Brutus

Zář 15, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

17.9.    |19:30|

Klub 007   |   Chaloupeckého 7, Praha 6

www.facebook.com…


Vstupné: 213,- Kč

Po třičtvrtě roce se John Coffey vrací na strahovskou Sedmičku! Nekonečný proud čisté energie, který z kapely proudil na pódiu, se nyní přetavil do jedenácti písniček, ve kterých rezonuje napětí, pot a inspirace.

John Coffey: “Byla to zase fuška, ale skvělá zpráva je, že je deska hotová. Po turné k Bright Companions v roce 2013 jsme prostě začali znovu zkoušet a začali zase od začátku. Dali jsme na dveře zámek a složili pecky, které jsme si přáli slyšet. Natočili jsme muziku, která se nám moc líbí – s příběhy, které chceme lidem vyprávět. “

The Great News vznikla v létě roku 2014 ve studio Mailmen Studio’s v Utrechtu v Holandsku pod dozorem amerického producenta Matta Goldmana, který spolupracoval s kapelami The Chariot a Underoath. Spolupráce Goldmana, mistra v zachycení syrové energie na desku, a Johna Coffeyho měla za výsledek nahrávku, která šlape, buší a drtí a nikdy se přitom nerozbředne. Je jako sud energie, které vládnou melodie – jedinečný mix intenzivního ječení a skvělých melodií.

Vydání alba Bright Companions (2012) bylo přelomovým momentem pro punkrockovou naději celého Nizozemí. John Coffey opanoval pódium za hlasitého povzbuzování ječícího a řádícího obecenstva a od té doby je to naprostá spanilá jízda!

John Coffey odehráli skvělý koncert v Praze loni v prosinci, nyní se vrací na místo činu 17.9., jako support si přivezou belgické Brutus.

Štítky: