Valašský špalíček

Čvn 10, 2017 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // FESTIVALY

21.6. – 24.6.

Valašské Meziříčí | Areál Zámku Žerotínů + M-klub

www.valasskyspalicek.kzvalmez.cz…


Vstupné:
Duke Special – Under the Dark Cloth (21/06 kino Svět) 290 Kč
Mňága a žďorp / Ciment – 30 let (22/06) 260 Kč
Dvoudenní vstupenka (23-24/06) 520 Kč
Třídenní vstupenka (22-24/06) 660 Kč

Třídenní vstupenka zahrnující výroční koncert kapel Mňága & Žďorp a Ciment ve čtvrtek 22. června a hlavní festivalový program v pátek a v sobotu 23. a 24. června 2017.

Folk-blues-beat festival Valašský špalíček 2017 konaný v malebném areálu zámku Žerotínů a v kině Svět ve Valašském Meziříčí je především poctou kapelám a osobnostem bigbeatové dekády a významným projektům 70. let, hudbě, která znamenala životní postoj. V letošním roce se uskuteční již 35. ročník, a to ve dnech 21. až 24. června 2017. V posledních letech osvědčeném formátu tak zahrají Framus Five a Karlovarský symfonický orchestr, Maggie Bell a Pete Brown (UK), Vladimír Mišík s formacemi ETC a ČDG, či kapely Synkopy 61, Aktual, Energit, The Progress Organization či The Primitives Group a mnoho dalších. Výroční dvojkoncert odehrají místní kapely Mňága & Žďorp a Ciment, své místo bude mít bluesová scéna v M-klubu, folková scéna na velkém sále a nezávislí kandidáti Indies Happy Trails Records, delegace z Irska a vyloučena nejsou ani příjemná překvapení.

Framus Five (CZ), The Progress Organization (CZ), Progres 2 (CZ), The Primitives Group (CZ), Maggie Bell (UK), Pete Brown (UK), Energit (CZ), Hambugr Blues Band feat. Krissy Matthews (DE/UK), Synkopy 61 (CZ), The Butonns (SK), Aktual (CZ), Jarda Traband Svoboda (CZ), Slovak Blues Project feat. Peter Bonzo Radványi (SK), No Blues (NLD/PSE/SDN), Vladimír Mišík ETC… (CZ), Jackie Venson Band (USA) feat. Joe Kučera (DE/CZ), Dura & Blues Club feat. Fedor Frešo (SK), Sľnovrat (SK), Zuzana Homolová (SK), Mňága a Žďorp, Ciment, Duke Special (UK), Blanka Šrůmová & Jan Sahara Hedl & Něžná Noc (CZ), Hladolet (CZ), Marek Makaron Motyka & Ryszard Rico Rajca (PL), Hrozně (CZ), Vladimír Mišík & ČDG (CZ) a další…

Štítky:, ,