Aleš Brichta Trio

Dub 22, 2016 // kaja // 0 komentářů // AKTUALITY, KONCERTY

Aleš Brichta Trio se představí klubově 22.04.2016

Jedna z výrazných postava české metalové scény Aleš Brichta se v pátek 22. dubna ve 20.00 poprvé představí v rámci svého jediného koncertu na Moravě.

Pro klubové fanoušky nachystal lahůdku v podobě vystoupení Aleš Brichta Trio, na němž v sestavě s klávesistou Zdeňkem Vlčem a kytaristou Milošem Mimi Knoppem zahraje písně spíše akustičtějšího rázu. Dostane se jak na známé hity, tak i na méně profláknuté písně. „Vytáhli jsme znovu věci, které jsme dlouho nehráli, a udělali pár dalších s ohledem na dobové směřování turné (Tulák po hvězdách, Pokusná myš, Ráno ve dveřích Armády spásy). Myslím, že to bude hodně pěkný,“ říká Brichta.

Jako interpret má Aleš Brichta za sebou na pětatřicet natočených desek a na milion prodaných nosičů. Hlavní část nahrál během dvaceti let, která strávil v naší metalové legendě, Arakainu. Největší úspěchy sbíral v devadesátých letech s alby Růže pro Algernon, Ráno ve dveřích Armády spásy a Legendy. Vedle coverů Slečna závist a Dívka s perlami ve vlasech patří k jeho nejznámějším písním třeba Barák na odstřel nebo Nechte vlajky vlát.

Elektronický večer na Míru

Sobota 23. dubna bude od 20.00 patřit elektronické klubové scéně. A jak sám název napovídá půjde o spojení několika hudebních stylů Na hlavním sále se objeví čelní představitelé rapu,grime a trapu. Ze stáje Big Boss to bude Dj Maniak,dále Dj Alyaz ,které podpoří slovenští krotitelé vinylů Robis a seskupení Hugofogo Gang.Součástí akce je Freestyle Battle exhibition,kterou podpoří silná sestava místních DJ: Andrchvr, Vatan, Inkognito a Hightower. Prostor baru ovládne electro, neurofunk a drum n bass v čele se slovenským DJ,který si říká Yeah!But?. Toho doprovodí Lejbojslim a Moyx.

 

AB Trio 22.4. 2