Ani za milión!

Zář 17, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // DIVADLA

26.9., 31.10.    |19:00|

Divadlo v Rytířské   |   Rytířská 31, Praha 1

www.divadlovrytirske.cz…


Účinkují: Adéla Gondíková, Jiří Langmajer
Autor: Michaela Doleželová, Roman Vencl
Režie: Petr Hruška
Vstupné: 400 Kč

Brilantní detektivní komede, ve které je všechno jinak, než se zdá a jisté je jen to, že za humornými situacemi se ukrývá vrah …

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.

Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Ptáte se, co mají oba společného? No přece vůbec nic! Ale nedejme se mást prvními dojmy. V této brilantní detektivní komedii, která obě postavy svede dohromady a navěky spojí tajemstvím, je totiž všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…
Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.
Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.
V Divadle v Rytířské budou ve hře Ani za milion! excelovat Adéla Gondíková a Jiří Langmajer v režii Petra Hrušky.
Štítky: