Czech Design Week 2024

5.9. – 8.9.2024

Praha – různá místa

www.czechdesignweek.com


Vstupné: od 50 Kč

Každoroční přehlídka současné designové i umělecké tvorby. Věříme, že design je nedílnou součástí našich životů a zasahuje do všech oblastí společnosti. A proto věříme, že design, stejně jako Czech Design Week, je tu pro všechny. Pro samotné designéry a tvůrce, odbornou i laickou veřejnost či podnikatelskou sféru.
Czech Design Week představuje druhý výstavní prostor. Mladá krev českého designu se v září představí v Clam-Gallasově paláci

Každoroční přehlídka a festival designové a umělecké tvorby Czech Design Week se v letošním 11. ročníku uskuteční ve dvou výstavních prostorech. Výstavní linku již tradičního představení nejnovějších kolekcí designérů, ateliérů, studií či značek ve Výstavní síni Mánes ve dnech 5. až 8. září nově doplní kurátorská výstava mladých talentů designové a výtvarné scény New Generation, a to v majestátních prostorech zrekonstruovaného barokního Clam-Gallasova paláce v centru Prahy.
Czech Design Week letos v Mánesu uspořádá 11. ročník a chystá novinky

Czech Design Week letos proběhne v termínu od 5. do 8. září, a to opět v pražské Výstavní síni Mánes. 11. ročník festivalu Czech Design Week oslaví vstup do své druhé dekády novinkami ve výstavní a programové lince, které organizátoři budou zveřejňovat postupně. Přihlášky pro všechny designéry, studenty designových oborů, ateliéry, studia, značky, firmy a další tvůrce běží do 15. června 2024.
Ceny Czech Design Award zakončily desátý ročník festivalu Czech Design Week v Mánesu

Jubilejní 10. ročník festivalu designové tvorby Czech Design Week zakončilo v neděli 10. září 2023 vyhlášení cen Czech Design Award, které skrze odbornou porotu festivalu každoročně oceňuje talentované designéry působící na české scéně. Letos cenám přitom převládala tvorba studentů a mladých designérů.