EAST 17 v Praze

Zář 11, 2017 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

13.10.2017 |19:00|

 Malá sportovní hala | Praha, Výstaviště 67

www.facebook.com…


Vstupné: od 590,-Kč

V 90.letech populární eurodance scéně velí kapela East17, která prodává více než 18. Milliónu alb ve světě. Ve více jak 30. zemích získávají první příčku v hitparádách včetně vánočního hitu „Stay another day“.

Za svou kariéru vydali alba jako: Walthamstow, Steam, Up all night,Resurrection, které obsahovaly hity Thunder, Let it rain,Hold my body Tight a mnoho dalších. Posledním albem dnes již mužského tria je album s názvem Dark Light (2012).

EAST 17 jsou zase zpět a teď jezdí v novém složení, a to s původními členy, kterými jsou Terry Coldwell a John Hendy a novým členem skvělým zpěvákem, který se stal vítězem „Ivor Novello Award“ Robbie Craig.

East 17 znějí na vyšší úrovni než kdysi předtím. Po jejich návratu mají již za sebou několik úspěšných vystoupení, které se setkávájí s velkým úspěchem u promotéru, tak i návštěvníků. Před nedávnem absolvovali i velmi úspěšné turné po Austrálii a teď se na ně mužeme těšit i v Praze ! Vystoupení proběhne 13.10.2017 v malé sportovní hale na výstavišti Holešovice.
Stání před podiem obsahuje vlastní vstup, šatnu a bar.

Štítky:,