Kaleo

Zář 21, 2022 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // AKTUALITY, KONCERTY

10.10.2022 |20:00|

Forum Karlín | Pernerova 51, Praha

www.forumkarlin.cz…


Vstupné: od 990 Kč

Islandská rocková kapela KALEO, v čele s frontmanem a autorem písní JJ Juliem Sonem, a od vydání svého průlomového alba A/B z roku 2016, s kterým obletěla celý svět se vrací zpět do ČR. Z alba vzešly tři hitové singly – na cenu GRAMMY nominovaný “No Good”, zlatý “All The Pretty Girls” a hitparádový, 2x platinový “Way Down We Go”, který byl použit ve více než dvou desítkách televizních pořadů od Grey’s Anatomy po Riverdale, což vedlo k tomu, že se singl č. 1 dostal do čela žebříčku The Hollywood Reporter’s Top TV Songs.

Po nasbírání více než 1 miliardy streamů po celém světě, 39 mezinárodních certifikací a nespočtu vyprodaných koncertů od Londýna po Moskvu, se KALEO stalo celosvětovým fenoménem. KALEO, známí svými elektrizujícími živými vystoupeními, zcela vyprodali své první americké turné a vynikli na festivalech Coachella, Lollapalooza a Bonnaroo. Nedávno byli také vybráni jako předskokani skupiny Rolling Stones na stadionech. Od té doby, co KALEO v říjnu 2018 ukončili téměř nepřetržité tříleté turné na podporu alba A/B, Julius Son pracoval ve studiu na velmi očekávaném následném albu kapely.

Druhé album KALEO – Surface Sounds – vyšlo 23. dubna 2021 u společnosti Elektra/Atlantic a obsahuje hlavní singly “I Want More” a “Break My Baby”, stejně jako “Alter Ego”, “Backbone”, “Skinny” a “Hey Gringo”.

Štítky: