Kapela LOLA pokřtila své druhé CD „Jako divoký koně“

29.04. 2016 se Vltava rozvlnila pod tóny písní kapely LOLA, která na Náplavce v lodi Cargo Gallery uspořádala křest k vydání své druhé desky – Jako divoký koně….

Křtu se zúčastnilo mnoho známých tváří a loď praskala ve švech pod náporem fanoušků. Kmotři desky byli hned z několika odvětvích. První kmotrou, která se tohoto úkolu velmi ráda ujala a zhostila, nemohl být nikdo jiný než herečka a moderátorka Miluška Bittnerová, věrná fanynka kapely, která LOLU poslouchá od jejich startu, který začal již před čtyřmi lety. „ Kluci jsou talentovaní muzikanti, kteří mají skvěle našlápnuto a ještě k tomu jsou moc milí a pokorní, co víc si přát“ komentovala Miluška kapelu na křtu. Druhým kmotrem byla dnes již porno stár v důchodu, za to však aktivní boxer, Robert Rosenberg. Ten se s kluky také již nějaký pátek zná a to z natáčení videoklipu Balíky slámy, který společně s kapelou začátkem roku natočil. V ringu si to Robert rozdal s frontmanem kapely, Alešem Petrželou, který dodnes vzpomíná, jak ho Robert skolil. Mezi další kmotry se pak řadili hokejisté Rytíři Kladno David Růžička a Radek Smoleňák.

IMG_8047      Křest LOLA

 

Dalšími hosty byli např. Martin Písařík, Tomáš Kulurius (Nebe), Barbora Fialová a další.

Předkapelou byla klučičí skupina Artmosphere z Lysé nad Labem a lidi přivedla správně do varu.

Album „ jako divoký koně“ obsahuje 13 písní a vznikalo od loňského léta. Natáčelo se v Good Day Records studiu u Jiřího Maška ( Xindl X, Aneta Langerová a další), který do alba i producentsky zasáhl. Jak kapela sama říká, album je „ barevné, osobnější a intimnější, pro každého posluchače zvlášť“. LOLA nyní hraje ve třech, frontman kapely, zároveň na kytaru zpívá a hraje Aleš Petržela, baskytara patří Jakubu Jakubcovi a na bicí může posluchač slyšet Petra Baláše.

O kapele: Kapela LOLA jsou mimopražští kluci, kteří se dali dohromady v Praze před čtyřmi roky pod názvem německého filmového kultu „Lola běží“. Spolu odehráli již více jak 240 koncertů po celé ČR, Slovensku a Německu. Společné tour odjeli s kapelami UDG, Portless, Voxel a natočili i duet s Petrou Janů – Nazí a krásní.

Křest   IMG_8058

 

Web: www.lolakapela.cz

FB: https://www.facebook.com/kapelalola

Štítky:, ,