Kouřimská skála

Srp 22, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // FESTIVALY

27.8.    16:00

Kouřim

www.kourimskaskala.cz


Vstupné: předprodej do 30. 6. 200,- Kč, do 26. 8. 250,-Kč, na místě 300,-Kč Vstupenky: na www.ticketstream.cz nebo v Infocentru Kouřim www.kourim-radnice.cz.

LETOŠNÍ KOUŘIMSKÝ FESTIVAL LÁKÁ NA VÁCLAVA NECKÁŘE, PETRA KOLÁŘE, OCEÁN, MONIKU ABSOLONOVOU A DALŠÍ.

Sobota 27. srpna patří již pátému ročníku letního hudebního festivalu v přírodním areálu Kouřimská skála. S podtitulem „Vzpomínka na Petra Muka“ je to setkání muzikantů s přátelským vztahem k tomuto výbornému zpěvákovi, který navždy odešel v roce 2010.

Letošní obsazení je mimořádné: VÁCLAV NECKÁŘ S BACILY, PETR KOLÁŘ, MONIKA ABSOLONOVÁ, PRECEDENS, VŠICHNI SVATÍ, ŠTĚPÁN KOJAN /KEKS/, KARYA, vzpomínkové party ABBA STARS REVIVAL a COVERTRIO+, ale také MAXIM TURBULENC pro dětské pohádkové odpoledne.

Ve speciálním večerním bloku se představí OCEÁN (Petr Hons, Petr Kučera, Jan Vozáry, Jitka Charvátová), PETR MUK BAND (Jana Feriová, Jana Vaněčková, Michaela Klímková, Zbyšek Kordač, Luděk Fiala, Vít Bareš a Tomáš Waschinger) a SHALOM (Petr Hons, Petr Kučera, Jana Vaněčková, Jana Feriová, Michaela Klímková).

Připojí se opět i kouřimští: SMOKETOWN FELLOWS, Tomáš Jerry Waschinger (bubenické sólo), mistryně světa 2015 ve sportovním aerobiku Tereza Strejčková, žáci ZUŠ a Svatoštěpánský sbor. Statečnou interpretkou jistě bude také Noemi Muková. Ti všichni naplní výbornou muzikou a tancem čas od čtyř odpoledne až do jedné po půlnoci.

Výjimečná hudební událost, vzpomínka na Petra Muka, zábava pro celou rodinu = festival Kouřimská skála. Hudební festival 16:00 – 01:00 Putování s pohádkou 14:00 – 17:00 Občerstvení / Obchůdky / Zábavné atrakce / Stanové městečko

Štítky:, ,