Nickelback

6.6.2024 |19:30|

O2 Arena | Českomoravská 17, Praha

www.o2arena.cz…


Vstupné: od 1625 Kč

Cenami ověnčená rocková kapela Nickelback oznámila evropské koncerty v rámci Get Rollin‘ Tour 2024, na kterých představí své nejnovější, desáté studiové album Get Rollin‘.

Na všech koncertech se k Nickelback připojí britská indie-rocková kapela Lottery Winners!

„Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme do Evropy a všechny uvidíme. Je to už příliš dlouho a budou to pro nás neskutečně výjimečné koncerty.“ – Nickelback

Nickelback byli v roce 2009 časopisem Billboard vyhlášeni „nejúspěšnější rockovou skupinou desetiletí“. Čtveřice ve složení Chad Kroeger, Ryan Peake, Mike Kroeger a Daniel Adair, která je celosvětově proslavená svými kariéru určujícími a oceňovanými hity „How You Remind Me“, „Photograph“, „Far Away“ a „Rockstar“ a dalšími, je jednou z komerčně nejúspěšnějších a nejvýznamnějších kapel posledních dvou desetiletí. Jejich úspěch zahrnuje celosvětový prodej více než 50 milionů nosičů, což upevnilo jejich status jedné z nejprodávanějších skupin všech dob a druhé nejprodávanější zahraniční skupiny v USA v dekádě 2000, hned za Beatles. Jejich nepřehlédnutelný a neodolatelný hit „How You Remind Me“ byl vyhlášen Billboardem jako „Top Rock Song of the Decade“ a byl nejhranější písní v amerických rádiích.

Kromě všech těchto ocenění byli také vyhlášeni „Nejlepší rockovou skupinou desetiletí“ časopisu Billboard a získali devět nominací na cenu Grammy, tři American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award, dvanáct cen JUNO, sedm MuchMusic Video Awards a byli uvedeni na kanadský chodník slávy (2007) a do kanadské hudební síně slávy (2023). Nickelback se může pochlubit více než 23 singly na vrcholu hitparád a fanoušky po celém světě, více než dvanácti po sobě jdoucími vyprodanými světovými turné, na kterých hráli pro více než 10 milionů oddaných a obdivujících fanoušků.

Štítky: