Prolínání na konci léta

Srp 27, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // VÝSTAVY

25.8. – 24.9.

Hrad Špilberk   |   Špilberk 210/1, Brno

www.spilberk.cz…


Vstupné: zdarma

V letošním roce pořádá Ateliér Studánka Mileny Konvalinové výstavu s názvem Prolínání na konci léta na hradě Špilberku v Brně.

Přijďte 25. srpna 2016 v 17:00 na zahájení výstavy Prolínání na konci léta, kde budete prostřednictvím rozmanitých obrazů a soch vpuštěni do tajemných snů daleko velmi daleko…

…ohlédnutí za časem stráveným na zemi, i mimo ni, nejvíce však za hranicí našich všedních představ. Budete moci okusit pohled, a spatřit co nejvíce z různodivného světa fantazie.

Výstava návštěvníkům nabídne velkoformátové a plastické obrazy, vybízející k prozkoumání nejen očima, ale i naší imaginací. Budete moci nahlédnout do světa bohů, kteří stále bdí nad nehmotným světem lidí, zvířat a tajuplných bytostí.

Uslyšíte jejich myšlenky, ucítíte jejich nepostradatelnou magičnost, navedou vás do labyrintu, kde je hranice mezi sny a skutečností neviditelná. Dětské prolínání námětů přesahuje nejen naši představivost, ale i formáty těch největších rámů.

V expozici na vás budou čekat v obrazech bytůstky hodné i nevyzpytatelné, zvířata nejen z předalekých krajin, ale i z českých lesů a ukážou vám, jak takto pohromadě na jednom místě a v jeden čas mohou vytvořit spojení barev a pocitů, na které jen tak nezapomenete.

Štítky:,