Retro na Faře

Srp 15, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // FESTIVALY

20.8.    14:00

Rančířov u Jihlavy

www.facebook.com…


Zavzpomínejte na retro období, bony i spartakiádu – přijďte na Crossover Festival!

Mnozí z nás zažili dobu osmdesátých a devadesátých let, kdy fronty před Tuzexem byly takřka nekonečné, z rozhlasu se linula hudba plná retro melodií a rodiče poctivě trénovali na světově proslulou spartakiádu. Ačkoli tomuto období už dávno odzvonilo, i dodnes si tyto zážitky s úsměvem připomínáme.

Společnost Living Venues přichází s novým Crossover Festivalem, který se bude konat na různých místech v republice. Na místech, kde to žije. První Crossover Festival se zaměří na již zmíněné retro období a vypukne v sobotu 20. srpna ve 14 hodin na Faře Rančířov u Jihlavy.

Akce pod názvem Retro na Faře přinese originální program plný nekonečné zábavy a známé hudby. K poslechu vystoupí krom jiných kapela The Party Band, která zahraje domácí i zahraniční melodie 70. – 90. let. Těšit se můžete na spartakiádu, retro módní přehlídku, soutěže o krásné ceny a samozřejmě na skvělé grilované jídlo. Staré dobré časy si dokonale připomenete směnou peněz za bony, které budou na festivale sloužit jako platidlo.

Užijte si pomalý konec srpna v nezapomenutelném retro stylu v Rančířově.