Sepultura

Zář 27, 2022 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

22.10.2022 |19:10|

Sportovní hala Datart | U Zimního stadionu 4286, Zlín

www.mastersofrock.cz…


Koncert brazilské metalová ikony SEPULTURA se překládá na podzim 2022!

Brazilští thrash metaloví hrdinové SEPULTURA bohužel musí z důvodů nám všem jasných a známých odložit své dlouho plánované turné po Evropě se svou letošní novinkou a velmi povedenou deskou „Quadra“. Turné se naštěstí podařilo přeložit na podzim 2022! Jedna zastávka tohoto turné stále patří České republice a ZLÍNU!
SEPULTURA rozburácí zlínskou halu Datart 22.10.2022!

Speciálními hosty, kteří budou SEPULTURU na celém turné doprovázet zůstávají impozantní thrash metalisté SACRED REICH (USA) a legendární metaloví drtiči CROWBAR (USA)!

Andreas Kisser říká: „Je opravdu těžké odložit znovu další turné, kvůli omezení Covid-19. Jsme ale nuceni to udělat, abychom zajistili, že si všichni budou moci koncerty 100% užít. Jsme velmi šťastní a vděční za dosavadní prodej vstupenek a moc se těšíme, až vám všem zase zahrajeme. Bude to trvat trochu déle, ale nebojte, uvidíme se v bezpečném prostředí pro nás pro všechny. Dávejte na sebe pozor a poslechněte si Quadru!“

Světová metalová scéna by bez SEPULTURY nebyla stejná. Už celých 35 let nejsou tyto brazilské ikony jen celosvětově uznávanou kapelou, ale byli, jsou a navždy budou patřit mezi přední průkopníky Thrash Metalu, od chvíle, kdy v roce 1986 vydali své legendární debutové album „Morbid Visions“.

„Quadra“, jejich mocný nový počin, je důkazem silné vůle, neutuchající žízně po životě a kvality tak ohromně vysoké, že to lze jen těžko popsat slovy! SEPULTURA, to je dnes neuvěřitelně mocná mašina, spojující mraky zkušeností a mladistvou sílu! Ve své doposud nejsilnější sestavě, kapela umocňuje talent členů staré školy Andrease Kissera (kytary, zpěv) a Paulo Xisto Pinto Jr. (basa), vokální sílu Derricka Leon Greena (zpěv) a svěžest bubeníka Eloy Casagrandeho.