Thom Artway + Light & Love

Říj 29, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

14.10. – 3.12.

různá místa v ČR

www.thomartway.com, www.facebook.com…


thom-artway-light-love-plakat_lezaty

Písničkář Thom Artway, rodák z valašských Vlachovic, debutoval již v listopadu roku 2013 prostřednictvím EP “Still Standing in the Unknown“. Směs folku, popu a rocku dále přesahuje svým prvním studiovým albem “Hedgehog“, které vychází 30. září 2016 u Warner Music.
Thomův talent a píle se projevily například vítězstvím v anketě Žebřík, vy se však můžete přesvědčit hned na dvanácti koncertech aktuálního turné, jehož neodmyslitelnou součástí jsou sympaťáci Light & Love z Nového Jičína.


Sourozenecká dvojice Light & Love patří k nejvýraznějším domácím zjevením. Pánové Johny a Kosak alias bratři Honza a Lukáš Balcárkové se mohou pochlubit dotaženou produkcí studiových nahrávek i fascinující přirozeností na koncertech. Jejich talentu si už všimli i slavnější kolegové – Richard Krajčo z Kryštof (remix skladby Srdcebeat), produkčně se Light & Love podíleli na skladbách Voxela, Adama Mišíka nebo nováčků Mirai. Bratři dříve působili v kapele Johny Said The Number, jenž si vybudovala slušnou pozici na české alternativní scéně. Mladá skupina se prezentovala hlučnější kytarovou muzikou a na seznamu interpretů, které je třeba sledovat, ji měla řada novinářů. Po slibném začátku přijalo jádro kapely nové jméno a pod hlavičkou Light & Love se orientuje na popovější muziku. Hned první singl Blueberry Sky se šestadvacet týdnů pohyboval mezi nejhranějšími nahrávkami v tuzemském éteru, na něj talentovaná dvojice navázala skladbou True. Na podzim 2016 vydali své debutové album Surrender To The Stars.

 

Štítky:,