VINOHRANÍ VE VINIU

Srp 22, 2017 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // FESTIVALY

26.8.

Areál vinařských závodů VINIUM | Velké Pavlovice

www.vinohrani-pavlovice.cz


Hudební festival s příznačným názvem VINOHRANÍ ve VINIU je oslavou nejen skvělého vína, ale také dobrého piva a nepřeberného množství rozmanitého jídla a zábavy!

Jeho specialitou je také možnost ochutnat úplně první burčák v letošní sezoně. Tradice VINOHRANÍ vznikla teprve nedávno, v roce 2013, kdy společný nápad agentury PRAGOKONCERT a vinařství VINIUM uspořádat hudební akci s doprovodným programem v jedné z nejkrásnějších slunných lokalit u nás byl stvrzen přiťuknutím archívním ročníkem vína v historickém Křízovém sklepě, který se nachází přímo pod vinařstvím.

Zrodil se nápad pozvat špičku české a slovenské hudební scény a podělit se tak s muzikanty a fanoušky o nádherný zážitek – spojení hudby a vína – víno a zpěv!

Pozvání na první ročník přijala jedna z největších slovenských legend – kapela TUBLATANKA a zároveň jedna z největších českých rock´n´rollových kapel – KATAPULT.

Těmto velmi dobře sekundovala ostravská allstars banda LEGENDY SE VRACÍ a výsostnou sestavu doplnili svým oslavným narozeninovým koncertem k 30ti letům vizovičtí králové valašského folk-rocku FLERETI.

K příjemnému překvapení organizátorů se na první ročník sjelo nepřeberné množství fanoušků a turistů z celé Moravy i Čech a vytvořili tak kouzelnou atmosféru při svitu slunce a později i měsíce…

Zpívalo a hrálo se až do nočních hodin a euforie z vydařené a krásné akce se nesla líbezným krajem vína až do rána… Ve velkých Pavlovicích je prostě úžasně! Kdo nezažil, neuvěří… a proto Vás všechny zveme na letošní, aktuální ročník, na kterém se Vám představí opět špička naší hudební scény… tak na zdraví přátelé…

 

Štítky:,