Whitesnake & Europe

14.6.2022 |20:00|

O2 universum | Českomoravská 2345/17, Praha 9

www.o2universum.cz…


Vstupné: od 1890 Kč

Několikanásobně platinová legendární rock ‚n‘ roll kapela Whitesnake, kterou založil zpěvák a bývalý člen DEEP PURPLE David Coverdale, se vydává na své rozlučkové turné, kterým završí úspěšnou, více než čtyřicetiletou kariéru.

Kapelu založil v roce 1978 zpěvák David Coverdale a za svoji historii vydala několik multiplatinových alb jako ‘TROUBLE’, ‘LOVEHUNTER’, ‘READY AND WILLING’, ‘COME AN’ GET IT’ nebo ‘WHITESNAKE’, jehož se prodalo několik miliónů kusů a řadí se k jejich nejúspěšnějším nahrávkám.

Skupina přijede ve složení DAVID COVERDALE (zpěv), REB BEACH (kytara / zpěv), JOEL HOEKSTRA (kytara / zpěv), TANYA O’GALLAGHAN (baskytara / zpěv), TOMMY ALDRIDGE (bicí), MICHELE LUPPI (klávesy / zpěv) a představí mimořádně talentovaného DINO JELUSICK (klávesy / kytara / zpěv).

V rámci Farewell tour zazní písně z 13 studiových nahrávek kapely zahrnující i největší hity jako ’Here I Go Again’ nebo ’Is This Love’. Toto poslední tour, u kterého budou mít diváci jednu z mála šanci vidět kapelu hrát naživo, navazuje na globálně úspěšné turné k desce „Flesh & Blood“ z roku 2019, během kterého zkušení hudebníci odehráli 65 koncertů v 30 zemích světa a které dohromady navštívilo více než 750 000 fanoušků.

Štítky:,