Ženy na pokraji nervového zhroucení

Kvě 22, 2020 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // DIVADLA

23.9., 19.10., 31.10.2020

Divadlo Na Fidlovačce | Křesomyslova 625/4, Praha 4

www.fidlovacka.cz…


Hrají: Iva Pazderková, Petr Stach, Martina Šťastná, Antonie Talacková, Natália Drabiščáková, Pavla Tomicová, Lukáš Adam, Daniel Ondráček, Vanda Chaloupková, Lukáš Pečenka, Eliška Nezvalová, Anna Bazgerová, Michaela Lohniská, Lukáš Rous, Michal Maléř, Barbora Mošnová, Gustav Hašek, Jakub Slach, Jiří Racek, Ctirad Götz, Zdeněk Palusga, Zdeněk Maryška, Josef Zýka, Radka Krninská, Karel Jirák, Jan Fanta, Sandra Pogodová, Barbora Šampalíková, Felicita Prokešová, Kateřina Krejčíková, Raul Verdecia, Jaroslav Pospíšil, Richard Pekárek, Jáchym Kučera, Bohdan Meduna, Monika Secká
Autor: David Yazbek, Jeffrey Lane
Režie: Kateřina Dušková
Vstupné: od 459,- Kč

Na jeviště Divadla Na Fidlovačce vtrhnou již tuto zimu barvy, temperament, humor a vášeň almodóvarského Madridu v podobě muzikálu o ženách a mužích a jejich vzájemném trápení. Ženy na pokraji nervového zhroucení nabízejí ženské srdce oloupané a uvařené na měkko v rytmu španělského tanga okořeněné smíchem a slzami. Neodolatelná kombinace romantiky a humoru, silných postav, nádherných melodií a hereckých a pěveckých příležitostí. Vaše taxi směr Madrid čeká!
Ženy na pokraji nervového zhroucení, muzikál na motivy slavného filmu Pedra Almodóvara, je podle The Guardian ‘jedním z nejsilnějších a nejoblíbenějších představení londýnského West Endu poslední doby’. Představení již získalo dvě nominace na Cenu Tony.

Štítky: