Burčákfest

Zář 8, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // FESTIVALY

30.9. –  1.10.

Areál Louckého kláštera   |   Loucká 3622/29, Znojmo

www.burcakfest.cz


Vstupné: Pátek: 1/vstup do areálu ( mimo Jízdárny ):100,- Kč 2/ vstup na koncert a do areálu: 320,-…

Pro milovníky dobrého pití i kvalitní zábavy je opět po roce připraven burčákový festival Burčákfest 2016!

Zveme vás na 30.9.-1.10.2016 do příjemného prostředí areálu Louckého kláštera ve Znojmě. Těšit se můžete v pátek na koncert oblíbené skupiny XINDL X a v sobotu na koncert Absolute Bon Jovi revival.

Pokud si chcete pochutnat na pravém dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy Znovín a posedět v krásném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou , tak je burčákový festival tou pravou akcí pro vás.

Hlavní myšlenkou festivalu je prezentace znojemské vinařské oblasti, kvalitních burčáků a vín a snoubení hudby, vína a kulinářských specialit. Během festivalu si můžete vychutnávat 4 druhy burčáku firmy Znovín. A co jinde nezažijete? Šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama.

Hudební program:

Pátek 30.9.2016 – hudební odpoledne se skupinou Chameleon Groove – cimbálová muzika DONAVA- večerní koncert skupiny XINDL X – koncert TEAM revival

Sobota 1.10.2016 – hudební odpoledne s country-folkovou skupinou Pepa Barnet & SEŠUP– šlapání hroznů za doprovodu historické hudby GNOMUS – koncert CIMBALLICA – hudební večer cimbálová muzika Antonína Stehlíka – vystoupení středověké hudby GNOMUS – koncert Znojemských hudebníků – večer s klavírem a saxofonem – koncert Absolute Bon Jovi revival – rockový večer s DJ

Vinařský program: – ochutnávky 4 druhů burčáku – degustace vín Znovínu Znojmo – možnost prohlídky vinařské galerie Louckého kláštera – šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama Připravte si své mlsné jazýčky na tyto dobroty: prasátko na rožni, zvěřinový guláš, živáňská pečeně, kuřecí steaky, pstruh na roštu, kapří hranolky, moravské klobásy, domácí bramborák, sýrové variace, valašské frgále aj.