Hollow Coves + Garrett Kato

Úno 15, 2024 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

3.4.2024 |20:00|

MeetFactory | Ke Sklárně 15, Praha

www.meetfactory.cz…


Vstupné: od 467 Kč

Australské indie-folkové duo Hollow Coves se vrací do Prahy. 3. dubna rozezní svými příjemnými melodiemi a autentickými texty MeetFactory v rámci Nothing to Lose Tour, během které se jim o support postará kanadsko-australský písničkář Garrett Kato.

Hollow Coves jsou typickou kapelou, která hraje soundtrack k vašemu životu. Bez ohledu na to, co zrovna prožíváte, v jejich indie-folkové muzice si dokážete najít něco, co vás – povzbudí, rozesmutní, podpoří, uzemní, nebo naopak ze země zvedne. Je extrémně jednoduché ztotožnit se s jejich texty a zamýšlet se u nich nad vlastním osudem. Hollow Coves se ze všech sil snaží přimět své posluchače, aby si uvědomili, že život není jen honba za penězi, práce a povinnosti, které člověka ubíjí. Naopak. V každém dni je něco dobrého a tohle poselství se snaží poslat dál. A daří se jim to.

Celé turné bude po boku Hollow Coves jako support vystupovat také kanadsko-australský folk-popový písničkář Garrett Kato. I k jeho nejsilnějším stránkám patří texty o životě, lásce a všem okolo nás, jeho jedinečný přístup ke kombinaci folku a popu ho proslavil po celém světě a oslovuje jím víc a víc posluchačů. Nenechte si ujít tuhle skvělou kombinaci, díky které bude začátek jara ještě o kousek projasněnější.