Krásný ztráty – Live 70

Srp 9, 2016 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // FESTIVALY

12. – 13. 8.

Loket – hrad   |     Zámecká 67/10, Loket

www.festivalkrasnyztraty.cz


Festival, který se uskuteční 12 – 13. srpna v přírodním amfiteátru pod hradem Loket v Karlovarském kraji, ponese název podle jedné ze zpěvákových nejznámějších písní a také podle talk show, kterou měl řadu let v České televizi: Krásný ztráty – Live 70.

Program:
PÁTEK 12.8.2016
– Karel Kahovec a George & Beatovens
– T4
– Michal Prokop Trio (host: Radim Hladík)
– Vladimír Mišík & ETC
– Collegium Musicum

SOBOTA 13.8.2016
– Jananas
– Electric Lady
– Zrní
– Robert Křesťan & Druhá Trává
– Michal Prokop a Framus Five
– Vojtěch Dyk & B-Side Band
– Tata Bojs

„Když jsme v roce 2006 pořádali s Michalem Prokopem v pražské Lucerně koncert Live 60, mysleli jsme si, že jde o jednorázový comeback a dost. Live 70, to by nás tehdy ani nenapadlo. O to víc se teď na Loket 2016 těšíme. Bude to nářez,“ řekl producent akce David Gaydečka.

„Ještě to neprozradíme, ale uslyšíte na Lokti i něco, co tu ještě nikdo naživo nehrál,“dodal tajuplně Michal Prokop.

Jisté v tuto chvíli je, že v první den festivalu, tedy v pátek, vystoupí na festivalu sestava generačních Michala Prokopa: Vladimír Mišík & ETC, Radim Hladík a další. Samotný oslavenec bude hrát v triu s Lubošem Andrštem a Janem Hrubým.

Druhý den bude generačně pestřejší, vystoupí TataBojs, a účast v těchto dnech potvrzují další hudebníci. Finále bude patřit Prokopovu Framusu Five.

„V rámci celého léta programu v amfiteátru to bude další perla. Těšíme se,“ říká Vladimír Suchan, z agentury Vlny, která spolupořádá tuto akci a je pořadatelem celého kulturního léta v Lokti.

Loket_1

Štítky: