Steve Vai

Led 21, 2023 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

29.4.2023 |19:00|

Lucerna Music Bar | Vodičkova 36, Praha

www.musicbar.cz…


Vstupné: od 1290 Kč

Steve Vai ohlásil návrat do Evropy, kde plánuje vystoupení od března do května. Evropská vystoupení v rámci Inviolate World Tour začnou 24. března v portugalském Lisabonu. Trasa povede přes Španělsko, Itálii, Německo, Maďarsko, Chorvatsko, Slovensko, Srbsko, Bulharsko, Turecko, Řecko, Rumunsko, Českou republiku, Polsko, Lotyšsko a Estonsko a skončí 7. května ve finských Helsinkách.

Steve Vai k tomu říká: „Naše předchozí podzimní turné po Severní Americe bylo vynikající. Já i kapela jsme naladěni a připraveni jako nikdy předtím. Jsem nadšený, že konečně přivezeme kytaru Hydra do Evropy, protože jsem to při minulém turné po EU nestihl. Odezva na Inviolate byla nesmírně pozitivní, což se projevilo v tisku, návštěvnosti i v energii publika, a tak se na toto EU turné moc těšíme.“

V loňském roce vydal Steve Vai nové studiové album s názvem Inviolate. Na jeho podporu uspořádal úspěšné turné po Severní Americe a Evropě. V letošním roce plánuje kytarista, skladatel a textař navštívit většinu kontinentů po celém světě v rámci jeho Inviolate World Tour.

Favored Nations / Mascot Label Group představili oficiální videoklip k písni „Teeth Of The Hydra“, který byl dosud zhlédnut více než 5,3 milionkrát.

Štítky: