Sting

Čvn 30, 2022 // NAŠE KULTURA // 0 komentářů // KONCERTY

28.10.2022 |20:00|

O2 Arena | Českomoravská 17, Praha

www.o2arena.cz…


Vstupné: od 1 290 Kč

Společnosti Cherrytree Music Company a Live Nation oznamují vystoupení Stinga dne 28. října v pražské O2 areně na výjimečném koncertu My Songs. Vstupenky jsou v prodeji od 3. 6. 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Stingův koncert My Songs je živelná a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které napsal během své slavné kariéry 17násobného držitele ceny Grammy, a to jak s kapelou The Police, tak jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu, označil deník The Times koncert My Songs za „mistrovskou třídu“; „Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem“. Koncert, který byl hudební cestou s hity jako „Fields of Gold“, „Shape of my Heart“, „Roxanne“ a „Demolition Man“, popsal The Telegraph jako „vzácnou lahůdku“ a The Guardian Stinga ocenil jako „téměř bezkonkurenčního“ s „dokonalou popovou alchymií“. Fanoušci se mohou těšit také na „Englishman In New York“, „Every Breath You Take“, „Roxanne“, „Message In A Bottle“ a mnoho dalších.

Na turné Stinga doprovází elektrická rocková kapela. Na všech nově ohlášených koncertech se objeví speciální host Joe Sumner.

Štítky:, , ,